Hoofdsponsor

HOOFDSPONSOR JEUGD

STERSPONSOREN

Volg ons op social media:
Naar webshop >

Terugblik op een geslaagde Jeugdkampioenendag

06 Juli 2025

Wat was het een heerlijke zondag 29 juni bij SES. De Jeugdkampioenendag werd weer een middag vol sportiviteit, plezier en mooie momenten voor al onze jeugdteams.

Het was warm, maar gelukkig stonden de sproeiers af en toe aan en werd daar dankbaar gebruik van gemaakt. Van de jongste jeugd tot en met de JO17 deden veel spelers fanatiek mee aan de verschillende spelonderdelen.

De strijd om de Penaltybokaal zorgde zoals altijd voor spanning langs de lijn. Bij de jongens won Rein van der Zanden en bij de meisjes ging Sylvia Keijzers er met de beker vandoor.

Aan het einde van de middag werden de individuele prijzen uitgereikt. Levi Thelosen werd uitgeroepen tot sportman van het jaar en Wiep van de Vorle tot sportvrouw van het jaar. Zij behaalden de hoogste scores bij de spellen.

Daarnaast werd van elk team de top 3 beloond met een mooie bokaal. Voor de overige spelers was er een speciale verloting waarbij twee gesigneerde NEC-ballen werden weggegeven. Deze unieke ballen, ondertekend door alle selectiespelers van NEC, vielen in de smaak bij jong en oud.

Bekijk de foto’s van de Jeugdkampioenendag
Wil je nog even nagenieten? Klik hieronder om de fotoreportage te bekijken.
Let op: de fotopagina is met een wachtwoord beveiligd. Dit is gedeeld via WhatsApp.

👉 Bekijk de foto’s

Iedereen bedankt voor de inzet en gezelligheid en tot volgend jaar!